Home Marketing internetowy Kampanie Google AdWords

Kampanie Google AdWords

Wiemy co zrobić, by Klienci z internetu trafiali do Twojej firmy i znajdowali to, czego potrzebują.

Zorientowane na wynik kampanie Google AdWords, prowadzone z myślą o Twoich celach biznesowych.

Ekspercka wiedza i najwyższy standard obsługi

 • kampanie prowadzone przez certyfikowanych specjalistów AdWords
 • pełne zrozumienie celów i pożądanych efektów
 • orientacja na zwrot z inwestycji i maksymalną konwersję
 • analiza i optymalizacja prowadzonych działań w trybie ciągłym
 • stały kontakt i pełna komunikacja z Klientem

kampanie-adwords

AdWords działający tak, by pozyskiwać Klientów

 • koncentracja wyłącznie na efektywnych działaniach
 • stały monitoring i optymalizacja kampanii
 • systematyczne raportowanie parametrów kampanii
 • pełna transparentność rozliczeń

Za cel stawiamy sobie takie działanie dla Twojej firmy, aby jej realne rezultaty były odczuwalne i efektywne kosztowo.
To dzwoniący telefon, nadchodzące maile oraz zamówienia składane przez Klientów są miarą prawdziwego sukcesu, który chcemy dla Ciebie osiągnąć.
Nie każda kampania musi naprawdę działać… Ale Twoja może!

Firmie ECHO powierzyliśmy nie tylko prowadzenie kampanii Google AdWords, ale też całościową opiekę nad naszą obecnością i aktywnością online. Okazało się to niezwykle opłacalną decyzją. Rekomendujemy ECHO jako partnera godnego zaufania, rozumiejącego biznes i silnie zorientowanego na wypracowywanie realnych wyników.

Mariusz Sych

Mariusz Sych

Właściciel, Symar Producent siatek

Specjaliści ECHO prowadzą dla nas kampanie AdWords, dzięki którym systematycznie pozyskujemy nowych kontrahentów, zwiększamy udział w rynku i rozwijamy firmę. Mamy pełną wiedzę odnośnie wdrażanych rozwiązań i ich efektów, a co kluczowe dedykowanego opiekuna, który na każdym kroku daje nam odczuć, że zależy mu na naszym sukcesie.

Krzysztof Wasilewski

Krzysztof Wasilewski

Wiceprezes Zarządu, NBS System Sp. z o.o.

Twoja kampania w naszych rękach to maksymalna efektywność i nowi Klienci

strzalki

Potrafimy dotrzeć do Twoich Klientów

Nasz cel to dostarczanie wysokiej jakości ruchu Twojej stronie internetowej, a co za tym idzie potencjalnych klientów Twojej firmie. Nie poprzestajemy na samej obecności na najwyższych pozycjach wyszukiwarki Google, ale poważnie myślimy i działamy tak, by efekty naszej pracy były dla Ciebie odczuwalne każdego dnia w postaci telefonów, maili, zleceń i sprzedaży.

Możesz liczyć na:

 • natychmiastową obecność w wynikach Google
 • szybkie, proste i trafne dotarcie do Klientów
 • łatwą kontrolę nad budżetem i możliwość oceny efektywności
 • pełną komunikację z dedykowanym opiekunem

Google AdWords to nie tylko wyszukiwarka

Nasi certyfikowani specjaliści prowadzą kompleksowe działania dostępne
w ramach programu AdWords tak, aby zapewnić Twojej firmie maksymalne możliwe efekty.

Dlaczego warto:

Każdego dnia Klienci poszukują produktów lub usług Twojej firmy w wyszukiwarce Google. Wiemy, jak wykorzystać ten potencjał i zamienić go w wartościowy ruch na Twojej stronie.

Reklama Google AdWords w sieci wyszukiwania to szybkie i proste dotarcie do Klientów w najlepszym możliwym momencie – dokładnie wtedy, gdy poszukują Twoich produktów bądź usług!

To w pełni elastyczne narzędzie pozwala na obecność na najwyższych pozycjach wyniku wyszukiwania Google, po nieograniczonej liczbie słów kluczowych, bez jakichkolwiek kosztów z tego tytułu. Płatne są wyłącznie wejścia zainteresowanych użytkowników na Twoją stronę internetową, tzw. „kliknięcia”.

Dzięki dostępności szczegółowych danych możliwe jest łatwe analizowanie ich skuteczności i kontrola inwestowanych w reklamę środków.

Sieć partnerów Google to największa sieć reklamowa w Polsce, obejmująca zasięgiem 92% polskich użytkowników internetu.

Pozwala ona docierać do określonej grupy docelowej z przekazem reklamowym w formie tekstu, banerów reklamowych (kampanie display) czy filmów video. Możliwe jest precyzyjne zawężenie grupy odbiorców, między innymi wg kryteriów: wieku, płci, lokalizacji czy zainteresowań.

Sieć partnerów obejmuje kilkaset tysięcy serwisów, wśród których są szeroko znane i często odwiedzane strony (np. Onet, YouTube, gazeta.pl), jak i specjalistyczne portale branżowe.

Remarketing Google to nieograniczone możliwości kierowania reklam do użytkowników, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową.

Sam możesz zdecydować, do kogo i z jakim komunikatem chcesz docierać: do osób, które dokonały już zakupu w Twoim sklepie internetowym, odwiedziły poszczególne kategorie, opuściły koszyk, nie dotarły do zakładki „kontakt”, czy np. spędziły więcej niż 1 minutę na stronie.

Remarketing umożliwia podtrzymanie kontaktu z klientem podczas gdy zastanawia się nad zakupem produktu czy usługi. Pozwala też dotrzeć z informacją o Twojej ofercie do osób, które wcześniej już zaufały Twojej firmie czy po prostu utrwalić świadomość Twojej marki.

Google Merchant Center to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi, dzięki którym informacja o Twoim sklepie i Twoich produktach dociera do potencjalnych klientów już na pierwszym etapie poszukiwań.

Nieograniczona liczba Twoich produktów może być prezentowana wraz z ceną i zdjęciem dokładnie wtedy, gdy klienci ich poszukują – zawsze na górze wyników wyszukiwania.

Google Merchant Center (zakupy Google) to szybki i prosty sposób na pozyskanie klientów, charakteryzujący się niezwykle niskimi kosztami pozyskania użytkowników.

 • docierasz do właściwych osób we właściwym czasie - Klienci znajdują Twoją firmę dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz
 • docierasz do Klientów na wszystkich urządzeniach - na komputerach, laptopach, tabletach i komórkach
 • płacisz tylko za wyniki - nie ma kliknięcia - nie płacisz
 • sam decydujesz co i w jakiej lokalizacji promujesz - akceptujesz słowa kluczowe oraz zasięg kampanii
 • masz pełną kontrolę nad sytuacją - kampania jest w 100% elastyczna, a wszelkie dane dostępne są w dowolnej chwili, gdy ich potrzebujesz