×

O nas

Pomagamy naszym klientom prowadzić skuteczne działania online. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, co potwierdza elitarny status Premier Google Partner.

Google Partner

W każdym projekcie nastawiamy się na realizację celów biznesowych, partnerstwo i rozwój firmy klienta

Zobacz, jak efekty naszych działań i standardy współpracy postrzegają nasi obecni klienci.

Jungheinrich o ECHO Marketing

“Pierwsze zgłoszenia już w drugim dniu od uruchomienia kampanii.”
W ramach współpracy z Jungheinrich Polska - firmą specjalizującą się w branży logistyki wewnątrzmagazynowej - zajmujemy się projektami z obszaru AdWords oraz kreacją stron internetowych dla poszczególnych produktów i usług z szerokiego portfolio klienta. Zobacz na filmie obok, co na temat tej kooperacji mówi Paulina Kosztowska, Menedżer ds. Marketingu w firmie Jungheinrich Polska.

Euro Płot o ECHO Marketing

“Wcześniej obsługiwaliśmy tylko rynek łódzki. W tym momencie jest to już całe łódzkie i mazowieckie."
Dla działającej w branży ogrodzeniowej firmy Euro Płot przygotowaliśmy kompleksową kreację strony WWW. Obecnie prowadzimy projekty z obszaru Google AdWords oraz dbamy o widoczność klienta w wyszukiwarce, m.in. realizując strategię content marketingową na stronie internetowej oraz w social media.

Nasi klienci o nas

Zobacz, jak nasze działania oceniają Ci, którzy już z nami współpracują.

ANDRZEJ PAWLUK, Dyrektor Naczelny

BENINCA POLONIA Sp. z o.o.
„Poszukiwanie rozwiązań dających realne korzyści – to główny powód, dla którego warto współpracować z agencją ECHO Marketing. Powierzając budżet marketingowy firmy wiem, że trafia on w ręce ludzi uczciwych i kompetentnych, którzy zadbają o jego optymalne wykorzystanie. Systematycznie odczuwam efekty naszej współpracy pozyskując nowych klientów."

PAULINA KOSZTOWSKA, Menedżer ds. Marketingu

JUNGHEINRICH Polska Sp. z o.o.
„Współpracę z ECHO Marketing rozpoczęliśmy przy realizacji nowego przedsięwzięcia. Doskonałe zrozumienie naszych celów i naszego biznesu oraz profesjonalne i kreatywne podejście zaowocowały powodzeniem projektu już od pierwszych dni. Stały monitoring działań i wsparcie ze strony zespołu ECHO Marketing pozwalają docierać nam codziennie do nowych grup klientów. Z przyjemnością polecam firmę ECHO Marketing, jako rzetelnego i fachowego partnera w obszarze marketingu internetowego."

KRZYSZTOF KOWALSKI, Dyrektor Handlowy

Salony meblowe EMPIR
„Współpraca z firmą ECHO Marketing to kompleksowa obsługa i merytoryczne wsparcie oraz pewność właściwie inwestowanych środków. Dzięki ciągłym analizom i działaniom optymalizacyjnym realizujemy satysfakcjonujący zwrot z inwestycji w marketing internetowy. ECHO Marketing to partner realnie wspierający rozwój naszej firmy w bardzo partnerskiej atmosferze.”

MAGDALENA LASOTA, KIEROWNIK DS. MARKETINGU

BRANDvital Poland
"Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z ECHO Marketing. Pracują tam profesjonaliści, zawsze gotowi do aktywnej pomocy i szukania optymalnych rozwiązań szytych na miarę konkretnej firmy. Długotrwała współpraca owocuje coroczną poprawą wyników kampanii Adwords, którą zlecamy Agencji. Wielkie zaangażowanie i zrozumienie problematyki w niełatwej branży jaką są produkty medyczne, powodują, że zawsze wiążę współpracę z ECHO Marketing."

Sebastian Piechuliński

 Agra Dobroń - Producent Masztów Flagowych
"Współpracujemy z agencją ECHO Marketing od pierwszych chwil jej istnienia. Jest to współpraca oparta w 100% na partnerstwie i działaniach, które realnie wpływają na rozwój naszej firmy. Na każdym etapie odczuwamy, że wszystkie realizowane projekty podporządkowane są naszym celom biznesowym. Są dobrze i precyzyjnie zaplanowane, a następnie skrupulatnie wdrożone. W efekcie działań ECHO Marketing jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani nie tylko ze sposobu, w jaki nasza firma prezentowana jest klientom w internecie, ale przede wszystkim z faktu, iż systematycznie pozyskujemy nowych, wartościowych klientów.
Na bazie tych doświadczeń polecamy ECHO Marketing jako świetnego partnera, który dba o efekty na każdym etapie współpracy. Przy okazji atmosfera współpracy, słowność i terminowość budują dodatkową wartość w tego rodzaju kooperacji."

Mirosław Marszewski

Nordica Sterling Ltd
"Współpracę z ECHO Marketing rozmoczęliśmy z polecenia znajomych. Jestem pod wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do klienta. Oddając reklamę w ręcę ECHO Marketing jestem pewny, że pracownicy zrobią wszystko na najwyższym poziomie a w razie potrzeby, będą gotowi przyjść z pomocą o każdej porze doby. Z przyjemnością polecam ECHO Marketing!"

Michał Jesionowski, Właściciel

JESION Inwestycje Budowlane
"Z firma ECHO Marketing współpracuje od niespełna dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Już po kilku tygodniach współpracy kampania Adwords zaczęła działać - tzn. zaczęli dzwonić klienci, których szukałem, a nie Ci których unikałem. Mega profesjonalizm i pasja w działaniu! To działa!"

Mariusz Sych, Właściciel

SYMAR Producent Siatek
„Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ECHO Marketing. Naprawdę rzadko spotyka się ludzi z takim podejściem do biznesu. Na każdym etapie współpracy możemy odczuć pełne zaangażowanie i takie podejście, które ma skutkować rozwojem naszej firmy, wzrostem sprzedaży i stałym pozyskiwaniem nowych klientów. Dzięki firmie ECHO Marketing prowadzimy przemyślane działania w internecie, w efekcie których na codzień zgłaszają się do nas nowi klienci i spływają nowe zamówienia. Wiemy, że nad naszymi kampaniami stale ktoś czuwa oraz dba, żeby nasz budżet był inwestowany w sposób dla nas najkorzystniejszy. Mamy stałą opiekę, systematyczną komunikację i doradztwo, kiedy tylko pojawiają się nowe możliwości. Czujemy, że komuś naprawdę zależy na naszej firmie i na zbudowaniu z nami wspólnie sukcesu w bardzo długiej perspektywie. Bardzo partnerskie relacje sprawiają, że chętnie polecamy ECHO Marketing jako świetnego, uczciwego dostawcę usług marketingowych z wiedzą i kompetencjami, które dają ogromne szanse na odczuwalne efekty.”

Dariusz Cul, Specjalista ds. marketingu

MASSONI Fabryka Mebli
„Od ponad roku powierzamy nasze kampanie adwords firmie ECHO Marketing. Jak dotąd jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z profesjonalnej obsługi i szybkich, wymiernych efektów. W tydzień po ostatniej kampanii, skierowanej do klientów zagranicznych, otrzymaliśmy kilka bardzo atrakcyjnych zleceń i realizujemy je do tej pory. Sugerowane przez nas cele, w zakresie promowania konkretnych grup produktów, zostały zrealizowane. Otrzymaliśmy ponadto ciekawe sugestie, co możnaby zrobić jeszcze lepiej.
Jeżeli poszukujesz firmy kompetentnie i skutecznie realizującej przyjęte przez Ciebie założenia nie mogłeś lepiej trafić - POLECAMY!"

BARTŁOMIEJ GRALA, Właściciel

GRALA S.C.
"Z firmą ECHO Marketing współpracujemy od ponad roku. To o czym warto wspomnieć o tej firmie, to na pewno świetny kontakt, a więc zainteresowanie naszą firmą oraz problemami praktycznie o każdej porze dnia czy nocy - zdarza się, że nawet w święta myślą o swoich klientach. Determinacja w dążeniu do określonego celu, a więc w konsekwencji zadowolenia klienta, jest kolejnym wyznaczonym przez tę firmę priorytetem.
Kolejną i chyba najważniejszą sprawą przy podjęciu współpracy, która w odróżnieniu od innych firm wyróżnia firmę ECHO Marketing jest to, iż określając czas swojego działania i strategię, Ty nie masz wrażenia, a przede wszystkim odczucia, że zainwestowany czas, pomysł są zmarnowane, a wydane pieniądze źle wydane. Z całym szacunkiem dla firmy ECHO Marketing, serdecznie polecam."

Krzysztof Wasilewski, Wiceprezes Zarządu

NBS System Sp. z o.o.
"Firma ECHO Marketing całościowo wspiera nasze działania w obszarze marketingu internetowego, skupiając się na realizacji kluczowych celów biznesowych naszej firmy. Zaprojektowali nam nasze strony internetowe, do których prowadzą kampanie AdWords, dzięki czemu systematycznie pozyskujemy nowych klientów, zwiększamy sprzedaż i rozwijamy firmę. Rekomenduję współpracę z ECHO Marketing jako wiarygodnym partnerem. Przekonaliśmy się, że mamy do czynienia z fachowcami znającymi się na swojej pracy, a co kluczowe całkowicie zaangażowanymi we współpracę."

Tomasz Liśkiewicz, Właściciel

Amber Editing
„Współpraca z firmą ECHO Marketing przebiega nie tylko w życzliwej i przyjaznej atmosferze, ale przede wszystkim realizowana jest w sposób profesjonalny i rzeczowy. Zespół ECHO Marketing jest bardzo kreatywną i pozytywnie nastawioną grupą specjalistów. Świetne treści napisane przez ekspertów z ECHO Marketing prezentują to, co ważne dla klientów i jednocześnie podkreślają to, co wyróżnia nas na tle naszych konkurentów. Efekt końcowy projektu przeszedł nasze oczekiwania, co znalazło wydźwięk w opiniach od naszych klientów i współpracowników. Ukończony projekt nie oznacza dla nas końca współpracy z ECHO Marketing. Zamierzamy korzystać z usług firmy w zakresie wsparcia i doradztwa kampanii Google AdWords.”

Marek Woźniakowski, Właściciel

CONSIDO.PL
„Z firmą ECHO Marketing współpracuję od ponad dwóch lat. Firma wykonuje dla mnie strony internetowe oraz zajmuje się pozycjonowaniem. Muszę przyznać, że nie bardzo wierzyłem w efekty reklamy w internecie mojej branży. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dostajemy kilka, kilkanaście zapytań tygodniowo. Wiele z nich jest dla nas bardzo cennych. Firma ECHO to prawdziwi profesjonaliści. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, Opiekun przedstawia nam nowe możliwości poprawy efektywności działania. Polecam wszystkim usługi firmy ECHO Marketing (oprócz mojej konkurencji)."

Elżbieta Bochra

EURO PŁOT
"Współpracujemy z firmą ECHO Marketing od początku istnienia naszej działalności. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu, efekty są rewelacyjne.
Każdy projekt realizowany przez ECHO Marketing jest skrupulatnie przygotowywany i opracowywany. Indywidualne podejście do klienta, wiele ciekawych propozycji, możliwość uczestniczenia w poszczególnych etapach realizacji, a przede wszystkim trafione rozwiązania!!!"

Agata Wojdyła, Właściciel

Kolorowych Snów
„Mogłabym podpisać się pod każdą wcześniejszą opinią. ECHO Marketing to pierwsza firma, której ze spokojem powierzam działania marketingowe w Google. Wszystkie wcześniejsze promocje w Google polegały na zdawkowym kontakcie z firmą obsługującą i kolejnymi przelewami budżetu.
W ECHO Marketing podejście jest zupełnie inne - profesjonalne, celowe i skoncentrowane na zysku zleceniodawcy. Polecam z czystym sumieniem, będziecie Państwo w fachowych rękach."

Krzysztof Caputa, Właściciel

TIB
„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ECHO Marketing - profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta, poprzez przedstawienie oferty dotyczącej promocji firmy i produktów w Google, poparte dogłębną analizą i propozycją konkretnych działań. Są wymierne efekty i korzyści. ”

Dorota Żelewska, Właściciel

ERCO
„Firmie ECHO Marketing powierzyliśmy nie tylko obsługę reklamy, ale także stworzenie strony internetowej naszej firmy. W jednym i drugi zadaniu fachowcy z ECHO Marketing spisali się na medal. Profesjonalizm na każdym etapie pracy, 100% zaangażowania i serdeczności. Wszystko, żeby współpraca była satysfakcjonująca, a działania przynosiły zyski.
Gratulujemy podejścia i zaangażowania w pracę - my wiemy - przynosi to świetne efekty."

Renata Zaborowska, Właściciel

Modern Design Studio, Sprzątanie TIP-TOP
"Mam własną firmę od 10 lat. Zawsze korzystałam z usług różnych firm internetowych. Firmy były różne, ale skutek zawsze ten sam – opłakany. Szukałam przeróżnych rozwiązań – udział w targach, mailing do potencjalnych klientów, szukanie kontaktów. Różnie bywało, czasami koszty były większe, niż efekty. Aż do chwili, gdy spotkałam się z firmą ECHO Marketing. Niby oferują to samo co inni, ale efekty są porażające. Od tej chwili nie zastanawiam się jak zdobyć klienta, ale jak zorganizować pracę, żeby go nie odesłać z kwitkiem. Korzyści z współpracy z firmą ECHO Marketing są konkretnie wymierne. Przekładają się na konkretne pieniądze.
Ich praca to dogłębne sondowanie rynku, właściwe przygotowanie strony internetowej i później - przygotowanie kampanii reklamowej. Nigdy nie spotkałam się z taką skutecznością w pozyskiwaniu klienta. W końcu marca rozpoczęłam następną formę działalności. Oczywiście sprawy związane z reklamą internetową powierzyłam firmie ECHO Marketing. No i zaczęło się dziać :-) Chociaż minęło niewiele czasu, mam już podpisane umowy z prestiżowymi klientami. I znów mam ten sam problem – jak zorganizować pracę, żeby nikogo nie odesłać do konkurencji.
Jeśli miałeś kiedykolwiek takie same problemy jak ja ze zdobyciem klientów i przebiciem się przez oferty konkurencji – spróbuj, na pewno się nie zawiedziesz!"

Volkswagen - ŠKODA - SEAT

Bednarek
„Profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie to cechy jakich szukamy wybierając partnerów biznesowych. Współpraca z ECHO Marketing uświadczyła nas w przekonaniu, że nasz wybór był „strzałem w dziesiątkę". Firma ECHO Marketing od roku wspiera i koordynuje nasze kampanie online. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić tą firmę jako świetnego partnera, który cele biznesowe swoich klientów traktuje jak swoje własne."

Adam Sikora, Właściciel

CEDEGO
„Polecam ECHO Marketing jako rzetelnego partnera, który działa zawsze z nastawieniem na realizację założonych celów i wypracowanie prawdziwych, odczuwalnych korzyści biznesowych. Środki inwestowane są wyłącznie w rozwiązania przynoszące klientów, dzięki czemu na bieżąco odczuwamy realny zwrot z przeznaczanych na to kwot.”

Zyskaj przewagę nad konkurencją!

Odkryj z nami potencjał marketingu internetowego. Wykorzystaj naszą certyfikowaną wiedzę i umiejętności do rozwoju swojej firmy i budowy konkurencyjnej marki.

góra