Oferta pracy - Junior SEO Specjalista

O firmie

Jesteśmy agencją Digital Marketingu z siedzibą w ścisłym centrum Łodzi działającą dla klientów w całej Polsce. Tworzymy nietuzinkową kolekcję osobowości i kompetencji. Pięknie się od siebie różnimy, jednak w kluczowych sprawach jesteśmy do siebie podobni – nastawieni na „tak”, dumni z faktu „dowożenia rezultatów”. Stawiamy na partnerskie relacje, do których podchodzimy długodystansowo. Wierzymy w ludzi i inwestujemy w nich. Na nudę i nieciekawe small talki na pewno nie ma z nami szans!

Opis stanowiska

Jeśli masz umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia, jesteś ambitny i gotowy na wyzwania, chcesz się rozwijać w obszarze SEO i chętnie się uczysz. Jeśli interesujesz się marketingiem internetowym, logiką działania Googlebotów, wpływem architektury informacji i budowy serwisu internetowego na jego skuteczność to prawdopodobnie właśnie ciebie szukamy do naszego teamu.

Jesteśmy ECHO Marketing i aktualnie do naszego zespołu szukamy Junior SEO Specjalisty.

Do Twoich zadań będzie należało:

  1. kreowanie, realizacja i optymalizacja strategii SEO pod okiem Specjalisty SEO (dla serwisów przede wszystkim firm z branż technicznych, produkcyjnych) z nastawieniem na wzrost konwersji z tego kanału,
  2. analizowanie potencjału wyszukiwań słów kluczowych oraz trendów,
  3. monitorowanie rynku i analizowanie działań SEO konkurencji,
  4. SEO copywriting — tworzenie wytycznych dla współpracujących copywriterów wg. istniejących standardów,
  5. działania z zakresu linkbuildingu,
  6. wykonywanie audytów serwisów internetowych pod okiem Specjalisty SEO.

Dołącz do nas, jeśli:

  1. interesujesz się marketingiem internetowym, działaniem wyszukiwarek internetowych, zasadami Content Marketingu i UX treści,
  2. znasz podstawy optymalizacji serwisów internetowych,
  3. potrafisz na poziomie podstawowym korzystać z narzędzi: Google Analytics, Google Search Console, Senuto,
  4. znasz podstawy języka HTML i technologii stron WWW,
  5. jesteś: pozytywnie nastawiony do pracy, szybko się uczysz, myślisz analitycznie, dobrze organizujesz sobie pracę, optymistycznie i z zaangażowaniem podchodzisz do wyzwań,
  6. posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  7. chcesz poszerzać wiedzę i rozwijać się w obszarze SEO.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B.
  2. Zarobki adekwatne do wiedzy, doświadczenia umiejętności i osiąganych wyników.
  3. Elastyczne podejście do pracy zdalnej.
  4. Pakiet medyczny Luxmed po okresie próbnym.
  5. Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole.
  6. Swobodną i życzliwą atmosferę pracy.
  7. Biuro w centrum miasta w budynku klasy A Zielony by Synergia.
  8. „Krótkie piątki” – pracę kończymy już o 13.30 🙂

Wyznajemy zasadę, że droga powstaje, gdy idziesz — możesz mieć pewność, że w ECHO dostaniesz szansę, by rozwijać się przynajmniej tak szybko jak nasza firma. Nie rzucamy słów na wiatr. Już w początkowym okresie współpracy zrobimy Ci test FRIS®, dzięki któremu poznasz swój styl myślenia i działania, a my upewnimy się, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i dobrze wpasujesz się w nasz zgrany zespół.

Szerokim łukiem omijamy korporacyjne zwyczaje. Poza swobodną i życzliwą atmosferą możesz liczyć na elastyczne podejście do systemu pracy zdalnej oraz atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia, umiejętności oraz osiąganych wyników.

P.S. Jeśli oprócz CV wyślesz do nas List motywacyjny, zwiększysz swoją szansę na spotkanie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ECHO Dariusz Jarzębski, Ewa Szczegielniak Spółka jawna z siedzibą w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 143 w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego.”

Informujemy, że Administratorem danych jest ECHO Dariusz Jarzębski, Ewa Szczegielniak Spółka jawna z siedzibą w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 143. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.