Oferta pracy - Project Manager

O firmie

Jesteśmy agencją Digital Marketingu z siedzibą w ścisłym centrum Łodzi działającą dla klientów w całej Polsce. Tworzymy nietuzinkową kolekcję osobowości i kompetencji. Pięknie się od siebie różnimy, jednak w kluczowych sprawach jesteśmy do siebie podobni – nastawieni na „tak”, dumni z faktu „dowożenia rezultatów”. Stawiamy na partnerskie relacje, do których podchodzimy długodystansowo. Wierzymy w ludzi i inwestujemy w nich. Na nudę i nieciekawe small talki na pewno nie ma z nami szans!

Opis stanowiska

Jeśli przymiotniki samodzielny, systematyczny i dobrze zorganizowany idealnie do Ciebie pasują, ponadto masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów digital’owych, a do tego lubisz i szanujesz ludzi oraz potrafisz nawiązywać i utrzymywać z nimi relacje, to masz duże szanse, by zadomowić się na stałe w naszym zespole. Jesteśmy ECHO Marketing i aktualnie poszukujemy Project Managera.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Koordynacja realizacji i zapewnienie zgodności powierzonych projektów z ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem,
  • definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu i efektywne zarządzanie powierzonymi na potrzeby projektu zasobami,
  • monitorowanie i analiza wyników realizowanych projektów pod kątem celów firmy i klienta; korygowanie nieefektywności. Bieżące raportowanie statusów i kosztów realizowanych projektów,
  • identyfikacja i proaktywne zarządzanie ryzykiem powierzonych projektów, zgłaszanie nieprawidłowości,
  • tworzenie koncepcji i architektury serwisów internetowych, zgodnie z UX,
  • działanie w oparciu o wysokie standardy jakościowe, zarządzanie wieloma projektami jednocześnie,
  • zrozumienie wymagań klienta, jego celów i procesów biznesowych, które ma wspierać realizowany projekt on-line,
  • skuteczna komunikacja i efektywna współpraca z podwykonawcami i innymi zespołami w ramach firmy.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 1,5-rocznego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów digital’owych (mile widziane doświadczenie w agencji marketingowej),
  • wysoko rozwiniętych kompetencji z obszaru zarządzania projektami. Mile widziana: znajomość metodyk zarządzania projektami/certyfikacja,
  • umiejętności zarządzania czasem i zasobami,
  • wysokich kompetencji komunikacyjnych. Umiejętności kontroli jakości wykonania zadań projektowych oraz zarządzania kosztami projektu. Wysokich zdolności oceny ryzyka towarzyszącego realizacji projektu,
  • doskonałej organizacji czasu i umiejętności określania priorytetów,
  • umiejętności skutecznego briefowania/badania potrzeb i odbierania zleconej pracy,
  • samodzielności, systematyczności i odpowiedzialności w realizowaniu projektów
  • znajomości zasad UX i UI i doświadczenia w stosowaniu ich w praktyce (mile widziane),
  • znajomości HTML i CSS (mile widziane),
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. na poziomie B1),
  • chęci do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
  • pozytywnego nastawienia.

Wyznajemy zasadę, że droga powstaje, gdy idziesz — możesz mieć pewność, że w ECHO dostaniesz szansę, by rozwijać się przynajmniej tak szybko jak nasza firma. Nie rzucamy słów na wiatr. Już w początkowym okresie współpracy zrobimy Ci test FRIS®, dzięki któremu poznasz swój styl myślenia i działania, a my upewnimy się, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i dobrze wpasujesz się w nasz zgrany zespół.

Szerokim łukiem omijamy korporacyjne zwyczaje. Poza swobodną i życzliwą atmosferą możesz liczyć na elastyczne podejście do systemu pracy zdalnej oraz atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia, umiejętności oraz osiąganych wyników.

P.S. Jeśli oprócz CV wyślesz do nas List motywacyjny, zwiększysz swoją szansę na spotkanie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ECHO Dariusz Jarzębski, Ewa Szczegielniak Spółka jawna z siedzibą w Łodzi przy ul. Słowiańskiej 1/9 w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego.”

Informujemy, że Administratorem danych jest ECHO Dariusz Jarzębski, Ewa Szczegielniak Spółka jawna z siedzibą w Łodzi przy ul. Słowiańskiej 1/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.