×

O nas

Pomagamy naszym klientom prowadzić skuteczne działania online. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, co potwierdza elitarny status Premier Google Partner.

Google Partner

Wartości, które determinują naszą pracę

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Bo nasze działania opieramy na wartościach. To dzięki nim osiągnęliśmy tak wiele i ciągle się rozwijamy.

Mamy na koncie ponad 200 realizacji stron WWW oraz niemal 470 kampanii Ads. Intensywnie działamy w obszarze Content Marketing. Aż 93% klientów przedłuża współpracę z nami i rozszerza ją o kolejne usługi. Jesteśmy w elitarnym gronie 2% agencji na świecie, które mogą poszczycić się prestiżowym statusem Premier Google Partner.

blue-arrow-page

zorientowanie na biznes klienta

blue-arrow-page

uczciwość

blue-arrow-page

samodyscyplina

blue-arrow-page

szacunek

blue-arrow-page

zaangażowanie

Koncentrujemy działania na rozwijaniu firm naszych klientów, korzyściach biznesowych i realizacji celów

Wiemy, że widoczność firmy w Internecie jest tylko środkiem do osiągnięcia celu, a nie celem samym w sobie, dlatego nie sprzedajemy po prostu reklamy w sieci, ale - dzięki doświadczeniu i eksperckiej wiedzy - dajemy możliwość osiągnięcia konkretnego i wymiernego efektu biznesowego. Nasze działania przekładają się na realny zwrot z inwestycji: nowych klientów i wzrost sprzedaży. Dzięki temu nasi klienci osiągają większe zyski, a ich firmy rosną.

Stawiamy sprawy jasno i uczciwie

Szanujemy czas i pieniądze - swoje i klientów. Nie składamy obietnic niemożliwych do zrealizowania i nie podejmujemy się projektów opartych na nierealistycznych założeniach. Po wnikliwej analizie rynku i sytuacji firmy przedstawiamy realne scenariusze i proponujemy optymalne dla klienta rozwiązania. Szukamy partnerów z apetytem na rozwój, którzy będą gotowi wykorzystać ogromny potencjał działań realizowanych przez nasz zespół.

Jesteśmy zdyscyplinowani i dużo od siebie wymagamy

Wypracowaliśmy wysokie standardy obsługi i dobre praktyki realizacji projektów, których ściśle się trzymamy. Zawsze. Skrupulatnie i rzetelnie wykonujemy swoją pracę - bez względu na to, czy działamy na rzecz lokalnego biznesu czy międzynarodowej korporacji. Mierzymy wysoko i osiągamy wyznaczone cele, bo cechuje nas dyscyplina i konsekwencja - zdaniem wielu klientów godna wybitnych sportowców.

Odbieramy telefony i odpisujemy na maile tak szybko, jak to możliwe

Dla nas czas to także waluta. Szybki kontakt i przejrzystą komunikację uważamy za fundament sukcesu w biznesie. Jesteśmy dostępni i gotowi do rozmowy z pełnym zaangażowaniem na każdym etapie współpracy.

Miarą naszego rozwoju jest biznesowy sukces naszych klientów

W każdy projekt angażujemy 100% naszej mocy i realizujemy tak, jakbyśmy robili go dla siebie. Nie chodzimy na skróty i nie uznajemy półśrodków. Dajemy swoją najlepszą wiedzę i czas, bo wiemy, że sukcesy klientów składają się na nasz własny. Każde działanie ma realnie wspierać realizację założonych na starcie współpracy celów, a przede wszystkim pomagać klientom rozwijać firmę, pozyskiwać klientów i więcej zarabiać.

Nasze wartości są Ci bliskie?

Sprawdź obszary, w których możemy działać na rzecz Twojego biznesu!

góra